Marka Tescil Fiyatları

Marka Tescil Fiyatları

Marka Tescil Fiyatları


Markanızın tescil işlemleri için marka tescil fiyatlarını çeşitli kanallar aracılığı ile araştırarak marka başvurunuzu fiyatları değerlendirerek gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız marka tescil fiyatlarına değil, size sunulacak olan hizmete önem vermeniz gerekmektedir.  Çünkü marka tescil firmalarının birçoğu başvuru yapabilmek için sizlere sunmuş olduğu danışmanlık ve sektörünüzün kapsadığı sınıflara ait harç ücretlerini sizlerden talep etmektedirler.

Buna istinaden her firmanın danışmanlık ücretlerinde farklılık oluşabileceği gibi, marka başvuru harç ücretlerinde yıllık olarak değişimler olabilmektedir. Bunun haricinde marka tescil fiyatları arasında çok büyük bir fark oluşması da mümkün değildir. Ancak burada önemli olan kriter marka tescil başvurusu için ödediğiniz ücretin tam olarak karşılığını alabilmeniz gerekmektedir. Marka tescili uzun bir süreç olduğundan ötürü bazı firmalar sadece düşük ücretlerle marka başvurusu gerçekleştirerek sonraki süreçleri takip etmezler. Bu süreçlerin takip edilmemesi yüzünden markanızın tescil işlemlerini de sonlandıramayabilirsiniz.  Çünkü başvurulan markanın TÜRKPATENT Kurumu uzmanı tarafından incelenmesi, yayın kararının verilmesi, tam ret, kısmi ret veya tescil kararının verilmesinin ardından gerekli işlemlerin yapılmaması halinde markanızın tescili gerçekleştirilmez.

Biz Bilgi Patent firması olarak sizlere en uygun marka tescil fiyatlarını sunuyor ve en iyi şekilde markanızın ön araştırılmasından, tescil işlemine kadar ki olan tüm süreçleri takip ediyoruz.  Marka başvurusu için önemli olan kriteriniz fiyat değil, sunulan hizmetin olmasını tercih edin. Bir marka tescil firması ile çalışmaya başlamadan önce referanslarını, sektördeki bilgi, birikim ve tecrübelerini, firma hakkındaki şikâyetleri ve çözümlenme durumlarını kontrol ederek çalışmaya karar vermeniz sizler için her zaman avantaj olacaktır. Gerekiyorsa firmanın referanslarından herhangi birini arayarak firma hakkında GERÇEK bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Marka tescil fiyatları için bizlere WhatsApp üzerinden yazabilir veya telefon numalarımızdan bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sosyal Medya'da İçeriğimizi Paylaşmak İstermisiniz?