Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Bilgi Patent; fikri ve sınai haklar alanında üstün tecrübeye sahip marka / patent vekili ve hukukçulardan oluşan bir ekip, 2011 yılı itibari ile Avukat Oktay Bilgin tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Sunduğumuz hizmetler neticesinde sahip olduğumuz bilgi, birikim, gizlilik esası, kalite ve doğru bir hizmet sağlamayı kendimize hedef olarak belirlemiş, bu hedefe bağlı kalarak dünya standartlarına uygun olarak hizmet kalitemizi yükseltmeyi her geçen gün arttırmayı başarmıştır.

Müvekkillerimize yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, sınai hakların korunması konusunda danışmanlık, tescil işlemleri için gerekli araştırılmaların gerçekleştirilmesi ve tescil sonrası işlemleriniz için sizlere yol haritası oluşturmaktadır.

Kendi bünyemizde bulunan hukuk bölümü sayesinde müvekkillerimize hukuksal konularda da destek sağlayarak sorunlarını en kısa sürede çözümlüyoruz.

 

Kalite Politikamız

Sunduğumuz tüm hizmetlerde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviye de sunmak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaynakların en verimli ve etkin şekilde kullanılabilmesini sağlamak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimiz için hiçbir değeri olmayan çalışma alanları bulunuyorsa bunları tespit ediyor ve ortadan kaldırıyoruz.

Müvekkillerimizin geri dönüşlerine önem veriyor ve dikkatli, düzenli ve süreklilikle sağlayarak gerçekleştirmekteyiz.

Kalite standartlarımız gereğince mevzuat süreçlerimizi doğru, eksizsiz ve hassas bir şekilde takip ederek, etkili bir şekilde uygulamaktayız.

Kalite politikalarımızı değiştirme, yenilemeye ve gelişime açık, sürdürülebilir şekilde olması Bilgi Patent ‘in en temel değerlerindendir.

 

Hedeflerimiz

Bilgi Patent, fikri ve sınai hakların korunması amacıyla etik ve hukuksal kurallar neticesinde müvekkillerimize; en yüksek standartlar ile faaliyet göstermek.

Müvekkillerimizin çalışmalarını, beklentilerini, ihtiyaç ve planlarını koruma altına almayı sağlamak.

Müvekkillerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde en üst düzeyde gizlilik esasını baz alarak sırlarını korumayı sağlamak.

Bilgi Patent ‘in haricinde Bilgin Hukuk Bürosu olarak da hizmet veren firmamızın sektörde 23 yıllık tecrübesi ve deneyimli avukatlarının bulunmasından ötürü hızlı, etkili ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi sağlamak.

Fikri ve Sınai haklarınızın korunmasını sağlayarak güvenilir, hukuka bağlı, yol göstericiliği ile standartları yüksek uluslararası şirket olmak için çalışmak.

 

İlkelerimiz

Dürüst Olmak;

Biz; Müvekkillerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerin en ince ayrıntısına kadar her koşulda doğru bir şekilde bilgilendireceğini taahhüt etmektedir.

Odaklılık;

Biz; Sunduğumuz hizmetin insana göre odaklı olmasını taahhüt etmekteyiz.

Şeffaf Olmak;

Biz; Yapmış olduğumuz tüm iş süreçlerinin aşamalarını, çalışanlarımıza ve müvekkillerimize karşı açık bir şekilde şeffaf, izlenebilir, görülebilir ve anlaşılır olması konusunda taahhüt sunar.

Yasal Sorumluluk;

Biz; Sunduğumuz tüm hizmetlerdeki tüm süreçleri, talep edilen her türlü veriyi yasal sorumluluklar neticesinde paylaşacağını taahhüt eder.

Sorunsuz ve Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Biz; Sunduğumuz hizmetlerin tamamında hiçbir şekilde hiçbir şart veya koşulda sorunsuz ve kesintisiz olarak sürdürebileceğimizin taahhüdünü verebilmekteyiz.

Eğitim ve İyileştirme Çalışmaları

Biz; İş süreçlerini ve akışlarını, personellerimizin eğitimini gerek iç gerekse dış kaynaklı olarak danışmanların katkısı ile sürekli olarak geliştirme çabası içerisinde olduğumuzu taahhüt etmekteyiz.

Ulaşılabilirlik

Bilgi Patent; mesai saatleri içerisinde şirket hatları, e-posta hesapları ve direk iletişime geçebilmeniz için her daim uygun olduğunu, gelen soru ve taleplerinize cevap vereceğimizi taahhüt etmekteyiz.Sosyal Medya'da İçeriğimizi Paylaşmak İstermisiniz?